Ağu
23
2008

Turkcell, Sosyal Ağ Lideri Facebook’u ceplere taşıyor

Turkcell, Sosyal Ağ Lideri Facebook’u ceplere taşıyor. Artık Turkcell aboneleri istedikleri an ve yerde Facebook’a erişebilecek, arkadaşları ve aileleriyle iletişim kurabiliyorlar. Turkcell aboneleri cep telefonlarıyla çektikleri fotoğrafları ve videoları MMS ile mobile@facebook.com adresine göndererek kolayca siteye yükleyerek Facebook’daki profillerini her an güncelleyebiliyorlar.

Ayrıca, Turkcell aboneleri artık Facebook’un mobil sitesine girerek arkadaşlarından haberlere, bildirimlere, statü mesajlarına, yeni mesajlara ve duvar ilanlarına ulaşabiliyorlar.

En popüler internet uygulamalarına cep telefonları üzerinden çabuk ve kolay erişim sağlamayı amaçlayan Turkcell, Facebook ile yaptığı işbirliği sayesinde bu popüler sitenin mobilden kullanımını kolaylaştırıyor. Turkcell aboneleri turkcell-im’de “internet” kategorisinde yer alan Facebook linkine tıklayarak ya da Facebook sitesine doğrudan erişebiliyorlar. turkcell-im’e geri dönmek için ise Facebook mobil sitesindeki (m.facebook.com) turkcell-im linkine bir kez tıklamak yeterli oluyor.

TeamViewer ile İnternet üzerinden Uzaktan Erişim ve Destek Sekercioglu.eu Uzaktan Yardım
Ammyy Uzaktan Yardım
WinRAR
WEBMAIL Google PageRank Checker
Twitterda Takip Edin! Twitterda Takip Edin!
Twitter

Üye Paneli

Son Yazılar

Kategoriler

Son Yorumlar