Artık Kumanda Kaybetmeye SON!

Evlerin genel sorunudur. Ya kumanda kaybolur ya da çocuklar oyuncak yaptığı için evin neresinde olduğunu bilseniz de almanız zor olur 🙂

Ama artık uzaktan kumanda kaybetmeye son.

Uzaktan kumandalar, televizyon keyfini arttıran en önemli unsurlardan biridir. Hele ki uzaktan kumandayı kaybettiği için kanal bile değiştirmeyen bir yapıya sahip kimseler için.

Uzaktan kumandaların kendilerini evin en alakasız ve en uzak köşelere atmasından sıkılan Rebecca Albrand, bu problemi çözecek bir formüle sahip. Çünkü artık T-shirt’ünüzü uzaktan kumandaya çevirebilirsiniz ve sorunlarınızı bitirebilirsiniz!

Resimde gördüğünüz kumanda tuşları desenine sahip bu t-shirt, aslında gerçekten bir kumanda görevi görüyor. Albrand’ın bu konsept tasarımında t-shirt’ün iç kısmına kumaş içine saklanmış ve korunmaya alınmış büyük butonlar ve bu butonların çıkışlarını t-shirt yüzeyinden bel kısmındaki ilgili kumandaya aktaran kablo düzenekleri mevcut.

Hayal gücünüzü kullanarak bu yapının biraz farklısını siz de yapabilirsiniz. Mesela Universal bir kumanda ile t-shirt üzerine eklenecek 1-2 farklı buton yapısı ile tek t-shirt ile bir çok cihazı kumanda edebilirsiniz.

 

Loading