CERN Deneyi Dünyanın Yörüngesinin istikrarını bozdu

Sorcha Faal (Rusya)

İsviçre’de bulunan Nükleer Araştırma Avrupa Organizayonu (CERN) için Büyük Hadron Parçacık Hızlandırıcı yapımına yardımcı olan Rus Fizikçileri ekibi, hızlandırıcının soğutulma aşaması sırasında yapılan bir deneyin, ‘antikuark cümbüşü’ adını verdikleri şey ile sonuçlandığını bildiriyorlar; bu antikuark cümbüşü tam olarak “Dünya’nın çivili kalbi” demek.

Şili’nin Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Ulusal Komisyonu ile işbirliği ile çalışarak, bu raporlar devam ediyor, CERN bilim adamları diğer Batılı bilimsel ve askeri kuruluşları ile ışık – hızına yakın iletişimlerin kuark temelli araçlarını kurmaya girişirken, Güney Amerika ‘çapa’sında bu deneyin kontrolden çıkması önce Şili’de muazzam bir volkanik patlamayı ateşledi ve tüm gezegen boyunca ‘düz atış’ Çin’de 7.8 büyüklüğünde felaket bir depremi tetikledi.

Şili’nin Chaiten yanardağı muazzam patlamasına yaklaşık bir buçuk hafta önce başladı ve Rus bilim adamlarının Dünya’nın yörüngesinin istikrarının bozulmasının Uluslar arası Uzay İstasyonundan geri dönen kapsülün niyet edilmiş olan ime bölgesinden dramatik olarak yön değiştirmesi için CERN’i suçlaması da yaklaşık iki hafta önceydi. 20 Nisan’daki raporda “CERN Deneyi Dünyanın Yörüngesinin istikrarını bozdu” demiştik.
Şili’deki Chaiten yanardağı o kadar korkunç oldu ki, bilim adamları Güney Amerika’nın geniş bölümlerine ‘uzun – vadeli çevresel hasar’ verildiği uyarısını yapıyorlar.

Şili’nin Chaiten yanardağının tam karşı tarafında (Antipod) bulunan Merkez Çin’de 7.8 büyüklüğünde felaket bir deprem oldu.

Bu raporlar Kamchatka’s Karymsky yanardağının ve İtalya’nın Etna yanardağının son günlerdeki patlamalarının, bu CERN deneyleri ile bağlantılı olduğunu ve CERN deneylerinin trajik olarak yanlış gittiğini bildiriyor.
Ancak, bu raporların dehşetli uyarısı, CERN deneylerinin neden olduğu bu felaket olayların bitmemiş olabileceğini ifade eden özetidir. Bu antikuarkların Dünyamızdan geçen yollarının hesaplamaları hem Orta hem de Kuzey Amerika’da felaketsel tektonik levha değişiklikleri ihtimalini artırdığını gösteriyor.

Raporlar şöyle devam ediyor; bu özellikle endişe verici, Nevada’daki 51 nci Bölge isimli yüksek gizlilikteki üslerinde yerleşik CERN’in kuark temelli iletişim sistemine Kuzey Amerika ‘çapası’ nedeniyle son haftalarda o bölgede 5,000 den fazla deprem oldu.

© 13 Mayıs, 2008 EU and US all rights reserved.
http://www.whatdoesitmean.com/index1098.htm
Sorcha Faal sorchafaal@fastmail.fm
(Ceviri;Saffet)

Loading