Çağrıları Kaçırmaya Son! (Shush! Ringer Restorer )

Önemli bir toplantıdan çıktınız. Ancak çıktıktan sonra telefonunuzun sesini açmayı unuttunuz. Doğal olarak bu süreçte telefonunuza gelen mesajları ve çağrıları kuvvetli bir olasılıkla kaçırmış olacaksınız. Eğer bu durumla sık sık karşılaşıyorsanız bu konuda size güzel bir önerimiz var.

Yazılımın programlama ekranında saatin de gösterilmesi iyi düşünülmüş bir ayrıntı olarak dikkat çekiyor.

Shush! Ringer Restorer isimli mobil yazılım, telefonunuzu sizin belirlediğiniz süreliğine sessize alıyor. Sürenin sonrasındaysa telefonunuz önceki profil ayarlarına aynen geri dönüyor. Uygulamanın bir diğer güzel yanı ise telefonunuzun ses açma kapama tuşlarını kullanarak aktif hale gelebilmesi.

Bu sayede program devreye girerek, ne kadar süreliğine cihazınızın sessiz kalmasını istediğinizi soruyor ve buna göre bir düzenleme yapabilme imkanı tanıyor. Gayet başarılı çalışan yazılımın arayüzü de son derece kullanışlı ve göz alıcı. Programı minimum 15 dakikalığına sessize alabiliyorsunuz.

Ücretsiz olarak sunulan yazılım sadece 62KB boyutunda ve telefonunuzu kesinlikle yormuyor. Uygulamayı kullanabilmek içinse Android 2.0 ve üzeri işletim sistemine sahip olmanız gerekmekte.

Yazılımı telefonunuza indirmek için burada yer alan Android Market sayfalarını kullanabilirsiniz.

Loading